מידע מקצועי

תהליך גיוס משאבים מוצלח מתחיל בתשתיות טובות.

עיצוב ובניית תשתיות
מאמרים

אנחנו נסתדר בלי זה

תמיד כדאי לכוון גבוה ולהביא לפרויקט תורם אחד שיקטין את כל כאב הראש, אולם במציאות יש לתרומות קטנות (גדולות) המגיעות מחשיפה לאתר השפעה משמעותית מאוד על הכנסות הארגון. מה גם שהאתר תמיד באוויר ותמיד ערוך לספר על הארגון ולגבות עבורו תרומות אז למה לא?

קרא עוד »
מאמרים

האם מסכנות מוכרת

מכירת 'מסכנות' היא אינה פיתוח משאבים. זו אינה הדרך לרתום שותף / תורם משמעותי לאורך זמן. הלך רוח זה של 'מסכנות' ישאיר אתכם מאחור ותמיד תמשיכו "לקושש עצים" מבלי לדעת כיצד יראה העתיד. אם לשם אתם מנווטים את הספינה שלכם? חזרו אחורה לנמל הבית , קשרו הספינה חזק למזח וחשבו מסלול מחדש.

קרא עוד »
מאמרים

צוות צוות תרדוף

המהלך אושר! יחד עם זאת, אבן, שלא לומר סלע ענק התיישב על כתפיי ובתוך כיסיי. במשך 8 חודשים תמימים שולמו משכורות והגירעון גדל, אך האמנתי כי תקופת המשבר תסתיים וכך הראו גם הסימנים בשטח. לאחר 6 חודשים החלו חוזרות אט אט ההזמנות. צוות העובדים שלא שכח את תמיכת המערכת בו חזר לפעול כמנוע טורבו המעוניין להציג להנהלה כי האמון בו לא היה לשווא.

קרא עוד »
מאמרים

לשלוח מייל או לחייג?

מדובר בהחלטה חשובה שמידת הצלחתה תשפיע על המשך הקשר שאנו רוצים לבנות עם אותה קרן. מצד אחד יכול להיות שההחלטה שקיבלתי תוביל לתחילתו של קשר מנגד קיימת האפשרות שההחלטה תוביל לדחיית הפניה (במקרה הטוב) או התעלמות (במקרה הפחות טוב)

קרא עוד »
מאמרים

לא – זה לא תמיד לעולם לא

סיימתם את כל ההכנות המקדימות כולל קשר עם הקרן, בדיקתם שהפרויקט והסכום המבוקש מתאימים , והגשת בקשה איכותית שענתה על כל מה שדורשת מהקרן. ואז? הגיעה תשובה שלילית… הארגון שלך לא יזכה במענק המיוחל.

קרא עוד »