הסיפור של אטלס

את Atlas הקים הרב אור בן שושן לאחר שנים של פעילות בתחומי הפילנתרופיה השונים. אור זיהה את הצורך בכלים טכנולוגיים אשר יקלו על משימתו של גייס המשאבים, אשר מקדיש חלק ניכר מזמנו לאיתור, סינון ומיון המידע.

עם צוות קטן וחדור אמונה שניתן וראוי להביא שינוי, הושק מאגר המידע המקוון של Atlas, היחיד מסוגו בישראל. תוך שנים ספורות, הפך מאגר המידע של Atlas למאגר המוביל בישראל, וזאת הודות לפיתוחים טכנולוגיים וידע אנושי המהווים את הבסיס ליעילותו של המאגר.
כיום, המאגר משמש מאות ארגונים המוצאים בו מידע יקר על אלפי מקורות מימון מישראל והתפוצות ונעזרים בכלי הניהול המשפרים משמעותית את תוצאותיהם.

חברת Atlas מעסיקה עשרות עובדים ומהווה שחקן מרכזי בעולמם של ארגוני החברה האזרחית והשלטון המקומי.

צוות Atlas מורכב מיזמים, מומחי גיוס משאבים ותוכן, אנשי מחקר ופיתוח, מנהלים בכירים בארגונים במגזר השלישי לשעבר ופעילים חברתיים, המגיעים מקשת רחבה של תחומים עם ניסיון מצטבר של עשרות שנים, הן בעולם העסקי והן בעולם החברתי.

החזון של Atlas

להעצים את החיבור בין ארגונים לפילנתרופיה.

המשימה

לפתח כלים טכנולוגיים אשר יעזרו לארגונים לצלוח את אתגר גיוס המשאבים.

בונים טיל
מחירון ארגונים

"חברת אטלס חוללה מהפכה של ממש בתחום גיוס המשאבים מקרנות פילנתרופיות. כמי שעוסק בתחום כבר שנים, אני יכול להעיד כי מאגר המידע חוסך לי המון זמן יקר של מחקר על קרנות ומסייע לי להגיע לעשרות קרנות חדשות עם פרטים מעודכנים והכל בממשק ידידותי ובשפה העברית. אני ממליץ בחום על הכלים של חברת אטלס, עבור כל מגייס משאבים אשר רוצה לעבוד בצורה מקצועית מול קרנות פילנתרופיות."

זכריה לנדאו, סמנכ״ל פיתוח משאבים

עמותת 'יד לילד המיוחד'