עיצוב ובניית תשתיות

באטלס אנחנו מאמינים שעל מנת למקד את תשומת ליבו של הגורם הפילנתרופי וליצור בולטות יש להצטייד בחומרי הסברה ממוקדים ומדוייקים הכתובים בשפה פילנתרופית עדכנית.

עיצוב ובניית תשתיות
ליווי ופיתוח עסקי

מכתבי LOI

לב הבקשה הפילנתרופית, מכתבי פניה מנוסחים היטב ובבהירות יכולים להיות ההבדל בין אישור לדחייה. לאטלס מחלקת כתיבת תוכן פילנתרופי בעלת נסיון רב. כותבי התוכן של Atlas מנתחים באופן מדויק את אופי הארגון ופעילותו, ויוצרים מכתבי פנייה המעבירים באופן מתומצת וברור את חזון הארגון.

ליווי ופיתוח עסקי

חוברת פרויקטים

מוצר משלים למכתב הבקשה שנועד להרחבת היריעה תוך מיקוד בפרויקטים החשובים ביותר לארגון. חוברת מעוצבת בעלת עושר ויזואלי, המשמשת ככלי עזר להפצת מטרות הארגון מחוץ לעולם הדיגיטלי.

ליווי ופיתוח עסקי

אתר אינטרנט מכוון תורמים

"חלון הראווה" של הארגון. המרחב בו ניתן לייצר חיבור בין הארגון לבין התורמים באופן הפשוט ביותר. פלטפורמה דרכה ניתן להתעדכן באופן שוטף אודות הפרויקטים המרכזיים ודרכי התרומה לארגון. ברובם המכריע של תהליכי הגשת הבקשות ייבדק גם אתר האינטרנט של הארגון. מוזמנים לבקר בכמה מאתרי התורמים שנבנו באטלס:
לא לאלימות | Sideways | מכינת משכיות

ליווי ופיתוח עסקי

כתיבה פילנתרופית

ל-Atlas מחלקת כתיבה פילנתרופית המסייעת לכם להגדיר במדויק את הסיפור של הארגון והאופן בו הוא מוצג. כתיבה פילנתרופית טובה ומדוייקת משמשת כתשתית עבור כל פעילות הארגון.

ליווי ופיתוח עסקי

מדיה

חומרי ויזואליה טובים הם הבסיס למוצרי תשתית שעושים את העבודה. באטלס תוכלו למצוא פתרונות מקיפים לחיזוק מערך יחסי הציבור של הארגון באמצעות צילומי סטילס והפקות סרטי תדמית המבוססים על הידע והנסיון של אטלס, היכרות עמוקה עם עולם הפילנתרופיה וראייה כוללת של המוצר הסופי. יחד אתכם נחשוב ונאפיין מוצרי ויזואליה שישמשו אתכם לשנים קדימה.