מאות לקוחות בוחרים ב-Atlas על מנת לייעל, להכשיר ולבסס את מערך פיתוח המשאבים של הארגון

רחובות עיר המדע והתרבות

"מאז המעבר למערכת של אטלס אנו מקבלים עדכונים בכל יום על הזדמניות רלוונטיות לגיוס כספים לרשות במגוון רחב של תחומים ופרויקטים, ומנהלים את כלל התהליכים והפרויקטים בצורה יעילה, פשוטה ונוחה לשימוש והכל במקום אחד. מה שמוביל לפיתוח משאבים אפקטיבי עם תוצאות ממשיות."

זוהר בלום, סגן ראש העיר
עיריית רחובות

נתיבות - עיר בתנופה מתמדת

"לעונג לי לעבוד עם צוות חברת אטלס בכלל ועם הרב אור בפרט. אטלס הינה חברה אמינה הנותנת שרות מצוין ומתייחסת אל לקוחותיה באופן פרטני. חברה מקצועית, אכפתית אדיבה ושיתופית שלוותה אותי בכתיבת תוכנית עסקית והפצתה. שרות מסור שואף להשגים משמעותיים כאילו היו חלק מהחברה עצמה. ממליצה בחום רב."

מיכל שדלר בקרמן, מנהלת אגף קשרי חוץ
עיריית נתיבות

קרן באר שבע לפיתוח

"בזכות העבודה עם Atlas התרחב מאגר התורמים והפוטנציאל לגיוס משאבים לפרויקטים מגוונים בהם הקרן תומכת. המערכת מסייעת באיתור מקורות מימון רלוונטיים מרחבי העולם.  בעזרת Atlas ,גדלים באופן משמעותי סיכויי ההצלחה מול הקרנות בגיוס התרומות לפרויקטים של הקרן."

דנה שפירא, מנהלת
הקרן לפיתוח באר שבע

איניברסיטת בר אילן

"לצד חווית משתמש נעימה וידידותית, מצאתי את מאגר אטלס מקור מידע מקיף, מקצועי והכי חשוב בתחום גיוס המשאבים – ממוקד בפרטים המאפשרים התקשרות מיידית לגיוס תרומות."

אוריין סבן, ראש דסק ישראל
אוניברסיטת בר אילן

אורט

"אנו במחלקת גיוס המשאבים ושותפויות של אורט ישראל משתמשים בשירותים של חברת אטלס ובמאגר הקרנות הפילנתרופיות מזה מספר שנים. המאגר הזמין משמש אותנו בעבודתנו השוטפת כחלק מתהליך המחקר  אודות קרנות ועסקים שונים. גם הניוזלטר הנו כלי בעל  ערך רב עבורנו. דרכו אנו נחשפים לקולות קוראים ולעדכונים שוטפים במאגר. חווית השירות מדהימה. כל פניה במייל/וואטסאפ/שיחת טלפון נענית במידי ומאפשרת רצף עבודה טוב. כמו כן, ממשק המשתמש של המאגר ידידותי מאוד וכלל אינו דורש הדרכה למשתמשים השונים. סה״כ הצלחנו בסיוע של המאגר לגייס מעל לחצי מיליון שקלים."

עדו שוורץ, ראש מדור גיוס משאבים
אורט ישראל

יד תמר

"למאגר המידע של אטלס הגענו למודי אכזבות מגופים שונים אשר הבטיחו לנו הרים וגבעות וקיימו באופן חלקי או לא קיימו כלל. תהליך המשא ומתן היה ארוך ולזכותם של החברים באטלס ייאמר שהם לא איבדו סבלנות והתירו אט אט את הספקות. כיום אנו מנויים למאגר ופועלים רבות בתוכו ובעזרתו ובנוסף מקבלים ייעוץ אסטרטגי עשיר המספק לנו הכוונה נחוצה מאוד. השירות הטוב ביותר שניתן למצוא.נקודה"

יד תמר לחולה

סאנרייז

"מערך גיוס המשאבים שלנו עובד עם המערכות של אטלס כבר שנתיים, נחשפנו למקורות מימון רבים בעיקר במאגר  חברות עסקיות עם אחריות תאגידית המופיעים באטלס, המאגר מדהים ובזכות המאגר הגענו לעשרות חברות שהצטרפו לתומכי העמותה!"

איחוד הצלה

"מזה כשנה אנו מחוברים למאגר הפילנתרופיה של אטלס, דרכו קיבלנו  גישה למאות מקורות מימון שלא הכרנו קודם, הצלחנו לייעל מאוד את מערך גיוס המשאבים ולגייס למעלה מ-700,000 ש״ח ממקורות במאגר אנו ממליצים בחום!"

עוז בן שמואל, מנהל פיתוח משאבים
איחוד הצלה

מדיה ותקשורת

By BRIAN SCHRAUGER APRIL 5, 2021

Israeli intelligence services for nonprofits