תנו לנו לחלוק עמכם את הניסיון, הידע והיכולות העסקיות שלנו

למינוף כלכלי של פעילותכם

מיפוי נכסי ומשאבי הארגון

לכל ארגון ללא יוצא מהכלל ישנם נכסים, מנדל"ן כזה או אחר דרך קשרים קיימים שלא נוצלו או מוצו. גם נכסים אנושיים ופיזיים בארגון אשר "נעלמו" מעינו של הארגון של הארגון עקב התעסקותו בשוטף ועוד מאלף ואחת סיבות. אנו באטלס כאורחים לרגע מסייעים בהתבוננות קצרה, ממפים את כלל נכסי הארגון וממליצים, או לא, כיצד להמשיך מכאן והלאה.

ייזום ובנית מודל מניב הכנסה

יש לכם חלום לממש או להוציא אל הפועל פעילות אשר תניב הכנסה אך אינכם מצליחים להתפנות לכך? קטני אמונה לגבי היתכנותם של היזמות שלכם? מודל מניב הכנסה זה לא רק הכרח המציאות בארגון החברתי, זו אף הופכת להיות דרישה מצד גורמים נותנים רבים ולנו הידע, היכולת והניסיון ליזום לפתח וללוות מודל חדש עד הגעתו לבשלות.

סיוע באיתור משקיעים

ניסיוננו העסקי והחברתי רב השנים הוא שילוב מנצח וללא ספק מתיישב עם צרכיו של הארגון החברתי בעידן בו אנו חיים, אנו באטלס מאפשרים לכם ליהנות מקשרי משקיעים בכלל ומשקיעים חברתיים בפרט אותם אנו יודעים לספק בהתאם לפרויקט.

ייעוץ לייעול מודל

יש לכם מודל מניב קיים אך אינכם מצליחים להרחיב אותו? חושבים שבאמת הפכתם כבר כל אבן? לא אחת קיים מודל פעיל המניב הכנסות וכמובן יוצר ערך, אך אופן הפעלת המודל במתכונתו הקיימת אינו מנוצל באופן מיטבי ולשם כך אנו נרתמים להתבונן מהצד, לחשוב יחד ולבחון מה ניתן ונכון לשפר. מוזמנים להיעזר בשירות ייעוץ, הכוונה ליווי ותמיכה בפיתוח וייעול מודל קיים.

לכל בקשה או שאלה, מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: