ייעוץ לעמותות

שלבי איתור המידע והכנת תשתית חומרים טובה הם הבסיס לתהליך גיוס משאבים, בין אם מדובר בגיוס מקרנות, תורמים או קמפיין מימון-המונים.

ב-Atlas מבינים שהגדרת אסטרטגייה הארגון בהיבט של פיתוח משאבים, החל מבחירת מקורות המימון, דרך אופן הפנייה ועד מיצוב הארגון, הינם חיוניים מאוד לארגונים בכל התחומים ובכל שלבי הפעילות. יחד נצלח את שלל אתגרי פיתוח המשאבים.

ליווי ופיתוח עסקי
ליווי ופיתוח עסקי

מנטור למפתחי משאבים

שירות ליווי חודשי על ידי מנטור Atlas. יחד יוצרים עם הארגון בנק משימות לביצוע, בחירה משותפת של קרנות פוטנציאליות לפנייה, בחינה של תוכניות העבודה הקיימות והעתידיות ובקרה על ביצוע המשימות והתקדמותן.

ליווי ופיתוח עסקי

מנטור לשדרת הניהול

בדומה לליווי האישי למפתחי משאבים, ל-Atlas תוכנית המיועדת לדרג הניהולי בארגונים הנמצאים בחשיבה על המבנה הארגוני ועל הדרכים הנכונות ליישום שינויים, בניית תכנית אסטרטגית בתחום פיתוח המשאבים, וניהול הארגון באופן כללי לטווח הקצר והרחוק.

ליווי ופיתוח עסקי

ניהול מערך פיתוח המשאבים של הארגון

בכל שנה, מחלקת הבוטיק של Atlas מלווה חמישה ארגונים נבחרים לתקופה קבועה מראש, שבה מנוהל כל מערך פיתוח המשאבים במלואו. הכשרת כוח-אדם, מנטורינג אישי למנהלים, ייזום וביצוע של מהלכי גיוס קמפיינים וקשר עם תורמים, גיבוש אסטרטגיה לגיוסים ויישומה בפועל ובקרה על התהליכים. התוכנית תפורה במדויק לצרכי הארגון ויוצרת תשתית פעולה חזקה לשנים רבות של פעילות.

ליווי ופיתוח עסקי

"תנועת הקיבוץ הדתי עוברת בימים אלו תהליך עומק שנועד למנף את יכולות גיוס המשאבים ופיתוח פרויקטים חדשים בתנועה, יצרנו שיתוף פעולה רחב עם חברת אטלס אשר זיהו בזמן קצר מאוד את דרכי הפעולה הנחוצות על מנת להגיע ליעד אותו הצבנו לעצמנו והוא להגביר משמעותית את מעורבות התנועה בסיוע בקידום תכניות שונות בקיבוצים. המאגר הפילנתרופי התברר כיעיל מאין כמוהו והוביל אותנו למסקנה כי נאפשר לכל הקיבוצים החברים בתנועה לרכוש מנוי בסבסוד התנועה ובכך ליצור יכולות גיוס משאבים עצמאיות לפרויקטים הרבים והשונים שיתוף הפעולה עם אטלס הוא אסטרטגי עבור תנועת הקיבוץ הדתי ומתרחב כל העת גם בתחומי הבינוי הרכש והפיננסים. "

תנועת הקיבוץ הדתי