מאמר אופטימי במיוחד

חברים, תשוקה מוכרת. אם יש לכם את הברק הזה בעיניים, אם יש בכם מן הניצוץ בכל פעם שאתם מספרים על הארגון, על פעילותו, על תרומתו לחברה. אם אתם הולכים לישון מלאי מחשבות ורעיונות כיצד ניתן לפתח עוד ועוד מיזמים פנים אירגוניים, אם אתם קמים בבוקר עם חדווה בלב ורצון לצאת במחול לעוד יום עבודה, אזי אתם בהחלט קרובים יותר מכולם למצוא שותף/תורם לפעילותכם. תשוקה מוכרת, נקודה.

מדוע? כאשר אתם מלאי תשוקה לעשייה, סביבתכם חשה זאת ומודעת לכך. אתם משדרים זאת בכל פעולה שאתם עושים, בחיוניות, באופטימיות, ברצון לשעוט קדימה כל העת ולהתייצב לכל משימה שתידרש מכם.

יחד עם זאת האמת צריכה להיאמר, שימור אופטימיות מול עשרות ולעתים אף מאות פניות לקבלת תמיכה הנענות בשלילה הינה אתגר עצום. אגב כך, זהו מבנה אישיות בסיסי לטעמי הנדרש ממפתח המשאבים. בעולם פיתוח המשאבים יש מקום לייאוש או ויתור אך ורק למספר דק’ בהפסקות הקפה במטבחון הארגון, מיד לאחר מכן יש לשוב מחדש למגרש ולשחק במלוא העוז והמרץ.

תשוקה היא פועל יוצא של אופטימיות המהווה מנוע צמיחה מרכזי בהצלחה בגיוס. מטילים ספק בהנחתי זו? ייתכן ואינכם אופטימיים מספיק צרו קשר ואשלח לכם בדואר מעטפות של אופטימיות.

אם לחזור רגע לעניין התשוקה, חלקכם אולי יופתע אך היא ניכרת גם בצורת הכתיבה, ממש כך. נסו לקרוא מאמר מעמיק ואקדמי בתחום המעניין אתכם אשר נכתב ע”י אדם במצוקה או משעמם. ניגון המצוקה או השעמום מיד יבלטו גם לאלו מביניכם שאינם ועינם חדים לכך באופן מודע. זה פשוט יופיע שם!

אחדד מעט יותר. ניסוח מכתב פניה / בקשה בטון “מסכן” לא ימכור ואף יש סיכוי שאת השער יסגור. במתכוון בחרתי לשים דגש על נושא הכתיבה מאחר ותשוקה לעשייה תבוא לידי ביטוי בקלות יחסית בשיחה שאנו מקיימים, בין אם במפגש או בין אם בטלפון. לא רבים מודעים לכך אך התשוקה לעשייה ניכרת גם ניכרת מעל דפי המחשב וניירות המחברת.

את זאת אתם רוצים ‘למכור’ לעולם. תשוקתכם, מחויבותכם, עשייתכם, פעולותיכם, דאגתכם הכנה, כל אלו יבואו לידי ביטוי, יבלטו ויצליחו ‘למכור’ זאת לשותף הפוטנציאלי אותו אתם מבקשים לרתום לצדכם. תשוקה ואופטימיות זורחים ממש בין המילים הכתובות, זכרו זאת.

את המיומנות של מימוש היכולת לכתוב ולהביע תשוקתכם תוכלו לרכוש , בהם אנו מעבירים את הידע והתשוקה כמובן לתחום פיתוח המשאבים.

 

מאת | אייל מליון

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *