אולי די עם התקליט הזה?

גשו למכונאי הטוב בעולם והציעו לו לתקן את רכבכם (בעיית מנוע חמורה) כאשר תשלום תעבירו לו רק אם יצליח לתקנה. אם אתם מדמיינים מצב בו המכונאי אומר לעצמו :” וואו, מגניב, איזו הזדמנות מדהימה, עכשיו אני בעצמי יחד עם 2 עובדי הנאמנים נשכב תחת הרכב שבועות ארוכים בלי לגעת באף רכב נוסף וננסה לתקן רק את הרכב שלכם” אתם כנראה עדיין מאזינים לתקליטים, מחפשים טלפון ציבורי לשלשל לתוכו אסימון, צופים בטלוויזיה שחור לבן ומחפשים כרטיסים להופעה של להקת בנזין.

הנה סיפור אמתי מהחיים:

בתום פגישה שקיימתי לפני מס’ שבועות עם ארגון בעל שם ומוניטין, פגישה בה הסברתי במפורט ובבירור כי השירותים אותם אנו מספקים אינם עוסקים בגיוס כסף אלה רק בתמיכה, חשיבה והכוונה כיצד נכון לרתום שותף למיזם מסוים וכיצד לגייס עבורו מימון, פנה אליי מנהל הארגון והציע :”אולי אתה תגייס לנו ואנחנו נשלם לך אחוזים מתוך הגיוס?” “תצא לגיוס עבורנו למשך מס’ חודשים ללא עלות ואחר כך נראה מה הלאה”…

“אבל הרגע הסברתי יפה ובמפורט שאנו לא מגייסים עבור אף אחד”, אנחנו רק ‘תומך לחימה’. ועוד לא נגעתי כלל בצד האתי של ההצעה, אבל בואו נתמקד במהות.

״בוא נעשה פיילוט״ הוא אומר לי. “ברצינות”? אני שואל, “פיילוט” ? “על חשבון מי” ?הרי בינינו, גם אם אני אלוף העולם בגיוס, גם אם לארגון שלך יש הפרויקט ה”סקסי” בעולם, גם אם אני מכיר 8655 תורמים באופן אישי, קיימים עוד 354,876 משתנים שעשויים לגרום לזה לא להצליח. ובכלל מדוע שארוץ ואשקיע על חשבוני, זמני, מרצי, כספי, שמי וזיעתי ?!

זה שאני “”סופרמן”” במה שאני עושה לא מעיד כהוא זה על הצלחתי בגיוס. רבותיי קחו אחריות, צאו לגייס בעצמכם, איש לעולם לא יצליח לגייס כמוכם, רק אתם אשר חיים ונושמים את הארגון 24/7 ומלאי תשוקה לעשייתכם.

בינתיים האזינו לצלילי להקת

You have to spend money to make money

אה כן, אגלה לכם “סוד” קטנטן :

אם גורם חיצוני יסכים לתנאי “פיילוט” ללא תשלום , מהר מאד תגלו שאתם לבד במערכה, כי כל גורם “מושלם” ככל שיהיה חייב להתקיים ויפנה את תשומת לבו באופן טבעי מיד למקום אשר מוכן לשלם לו עבור שירותיו ויוריד מיד את תשומת לבו מכם.למה? ככה! קוראים לזה מציאות.

הגיע הזמן לעבור מתקליטים לדיסקים !

בכל זאת השנה היא 2016.

 

מאת | אייל מליון

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *